Úspěchy

Úspěchy naší školy:

Školní rok 2017/18

16.10.2017   Barbora Šušlíková H2B 1. místo Brněnský soudek 2017
    David Šlezingr H3B 2. místo Brněnský soudek 2017
    Svatomír Urban H2B 3. místo Brněnský soudek 2017
16.10.2017   Iveta Konečná H4B 3. místo Mladý sommelier 2017

 

Školní rok 2016/17

19.10.2016   Bohuslava Plachá H2A 1. místo Brněnský soudek 2016
    Josef Šiška H3B 2. místo Brněnský soudek 2016
    Barbora Šušlíková H1B 3. místo Brněnský soudek 2016

 

Školní rok 2015/16

21.10.2015   Josef Šiška H2B 1. místo Brněnský soudek 2015
    David Šlezingr H1B 3. místo Brněnský soudek 2015

Školní rok 2014/15

1.10.2014   Dana Elizabeth Dobrovodská H4A 1. místo Mladý sommelier 2014
    Zdeňka Zimová H3B 2. místo Mladý sommelier 2014
1.10.2014   Dana Elizabeth Dobrovodská H4A 1. místo Brněnský soudek 2014
    Michael Hýbl H2B 3. místo Brněnský soudek 2014                 

Školní rok 2013/2014

25.4.2014   Adam Hrazdílek H2B 4. místo Makro Kuchařský pětiboj Praha 2014
16.10.2013   Marek Chrást H2A 1. místo Brněnský soudek 2013
    Edita Wienerová H2A 2. místo Brněnský soudek 2013
    Michael Hýbl H1B 3. místo Brněnský soudek 2013
16.10.2013   Dana Elizabeth Dobrovodská H3A 3. místo Mladý sommelier 2013

Školní rok 2012/13

9.4.2013   Simona Zelinková H4A barmanský pohár Stock Junior za rok 2012
23.1.2013   Simona Zelinková H4A 3. místo Žatecký pivo CUP 2013

Školní rok 2011/12

13.2.2012   Petra Mikulová  1. místo ve školním kole Středoškolské odborné činnosti v oboru historie
      Postup do městského kola 4. dubna 2012
23.2.2012   Futsalový turnaj 2. místo
27.1.2012   Kateřina Horáková 2. místo v zeměpisné soutěži Moravská Brána v rámci veletrhu Toursim Expo Olomouc
    Barbora Válková  
    Jiří Barva  
21.11.2011   Monika Zemanová H4C 5. - 8. místo v soutěži Region Regina v rámci Go a Regiontour
19.10.2011   Klára Šedivá 1. místo v mezinárodní soutěži Mladý sommelier Brno, hotel Slovan
    Barbora Válková 3. místo v mezinárodní soutěži Mladý sommelier Brno, hotel Slovan
    Tomáš Černohorský mezinárodní soutěž Mladý sommelier  Brno, hotel Slovan
20.9.2011   Tomáš Černohorský H3B 1. místo v mezinárodní soutěži Mladý sommelier školní kolo
    Tereza Křehlíková H4C 2. místo v mezinárodní soutěži Mladý sommelier školní kolo
    Daniel Tulis H3B 3. místo v mezinárodní soutěži Mladý sommelier školní kolo
20.9.2011   Jan Fišar H3B 1. místo v mezinárodní soutěži Brněnský soudek školní kolo
    Kateřina Svobodová H1B 2. místo v mezinárodní soutěži Brněnský soudek školní kolo
    Andrea Bravencová H3A 3. místo v mezinárodní soutěži Brněnský soudek školní kolo

Školní rok 2010/11

28.1.2011   Lea Chatrná H4B 3. místo v družstvech v zeměpisné soutěži Moravská brána, Olomouc
    Martina Žáčková H4C  
    Michal Ševčík H3D  
26.1.2011   Hana Rakovičová H4D 1. místo v barmanské soutěži Žatecké pivo cup 2011, Žatec
20.11.2010   Hana Rakovičová H4D 3. místo v barmanské soutěži Gastrofestival Ostrava 2010
15.11.2010   Lea Chatrná H4B 3. místo v soutěži talentů pro cestovní ruch PROFI GO 2010
3.11.2010   Hana Rakovičová H4D 3. místo v barmanské soutěži X. Metelka Austerlitz Cup 2010, Slavkov u Brna
21.10.2010   Nicol Vavřichová H4D 1. místo v barmanské soutěži Amundsen Valmez Cup, Valašské Meziříčí
    Hana Rakovičová H4D 2. místo v barmanské soutěži Amundsen Valmez Cup, Valašské Meziříčí
19.10.2010   Hana Rakovičová H4D 1. místo v barmanské soutěži Finlandia Cup, Mariánské Lázně
    Nicol Vavřichová H4D 3. místo v barmanské soutěži Finlandia Cup, Mariánské Lázně
14.10.2010   Hana Rakovičová H4D 1. místo v barmanské soutěži Lázeňský pohár, Jeseník

 

Školní rok 2009/10

14.5.2010   Hana Rakovičová H3D 2. místo v barmanské soutěži Hvězda Mattoni cup, Bruntál
29.4.2010   Hana Rakovičová H3D 2. místo v barmanské soutěži Skvrňanský šejkr, Plzeň
    Nicol Vavřichová H3D 3. místo v barmanské soutěži Skvrňanský šejkr, Plzeň
15.4.2010   Nicol Vavřichová H3D 1. místo v barmanské soutěži Stará myslivecká cup, Teplice
    Hana Rakovičová H3D 2. místo v barmanské soutěži Stará myslivecká cup, Teplice
6.4.2010   Hana Rakovičová H3D 3. místo v barmanské soutěži Brněnský šejkr
30.3.2010   Jolana Stejskalová H3B 1. místo v družstvech v soutěži "Princ výčepních" - Krušovické čepování
    Roman Hošek H4C  
    Nikol Bohatá H3C  
30.3.2010   Jolana Stejskalová H3B 1. místo v soutěži "Princ výčepních" - Krušovické čepování
24.3.2010   Hana Rakovičová H3D 2. místo v barmanské soutěži Hanácký pohár, Prospějov
17.2.2010   Patrick Knos H3A 4. místo v městském kole olympiády v anglickém jazyce
7.12.2009   Hana Rakovičová H3D 2. místo v barmanské soutěži Vánoční pohár 2009 Brno
21.11.2009   Hana Rakovičová H3D 4. místo v barmanské soutěži Gastrofestival Ostrava
4.11.2009   Hana Rakovičová H3D 2. místo v barmanské soutěži Metelka Austerlitz Cup junior 2009, Slavkov u Brna
5.10.2009   Jolana Stejskalová H3B 1. místo v soutěži Mladý sommeliér
    Klára Matulová H4B 2. místo v soutěži Mladý sommeliér
    Nikol Bohatá H3C 3. místo v soutěži Mladý sommeliér

 

Školní rok 2008/09

15.5.2009   Martin Winkler H4A 1. místo v krajském kole SOČ
    Nikol Vavřichová H2D 2. místo v krajském kole SOČ
16.4.2009   Hana Rakovičová H2D 3. místo v barmanské soutěži Stará myslivecká Cup 2009 - Teplice. Kategorie Junior classic
7.4.2009   Martin Winkler H4A 1. místo v městském kole SOČ
6.4.2009   Hana Rakovičová H2D 1. místo v barmanské soutěži v kategorii junior, Brněnský šejkr Brno 
19. - 20. 3. 2009   Veronika Dvorníková H4D 1. místo v angl.jazyce v celostátní konverzační soutěži hotelových škol - Petrovice u Karviné
8.2.2009   Marek Reichman H4B 3. místo v barmanské soutěži Dynybyl Hot Cup 2009 - Praha
22.11.2008   Michal Driml H4A 3. místo v barmanské soutěži Gastrofestival Ostrava 2008
19.11.2008   Marek Reichman H4B 2. místo v barmanské soutěži Cinzano Cup 2008 - Praha
    Jakub Šelle H2C 3. místo ve štafetě

Školní rok 2007/08

22.5.2008   Marek Reichman H3B 2. místo v barmanské soutěži Radegast Junior Cup 2008
    Roman Hošek H2C  
13.5.2008   Michal Driml H3A 4. místo v barmanské soutěži Pražská vodka Cup 2008
    Michal Driml H3A 2. místo
8.4.2008   Lukáš Filípek H4B 1. místo v městském kole SOČ
7.4.2008   Marek Reichman H3B 3. místo v barmanské soutěži Brněnský šejkr - Monin Cup
9.2.2008   Marek Reichman H3B 3. místo v družstvech Kroměřížská juniorská koktejlová soutěž
    Michal Driml H3A 3. místo v družstvech Kroměřížská juniorská koktejlová soutěž
18.1.2008   Michal Driml H3A 3. místo v barmanské soutěži Bohemia Select Cup 2008
    Marek Reichman H3B 4. místo v barmanské soutěži Bohemia Select Cup 2008
7.12.2007   Marek Reichman H3B 1. místo v barmanské soutěži Fernet stock Cup 2007 - Pec pod Sněžkou
    Michal Driml H3A 2. místo v barmanské soutěži Fernet stock Cup 2007 - Pec pod Sněžkou
    Michal Driml H3A 1. místo
8.11.2007   Michal Driml H3A 1. místo v barmanské soutěži Steel Cup 2007
    Marek Reichman H3B 4. místo v barmanské soutěži Steel Cup 2007
7.11.2007   Marek Reichman H3B 5. místo v barmanské soutěži Metelka Austerlitz Cup 2007 - Slavkov u Brna
29.10.2007   David Smrčka H4A Pražská vodka - Horeca Cup 2007
    Martin Hoffmann H4B Pražská vodka - Horeca Cup 2007
22.10.2007   Zuzana Mazánková H3A 2. místo v barmanské soutěži Mladý sommelier 2007 - Brno
22.10.2007   Ivana Sajbrtová 3. místo v barmanské soutěži Brněnský soudek 2007 - Brno 
    Daniel Tyl H3C zlatý certifikát

 

Školní rok 2006/07

17.6.2007   Michal Driml H2A 1. místo ve finále prestižní soutěže družstev juniorů Mattoni Grand Drink 2007 - Karlovy Vary
    Marek Reichman H2C 1. místo ve finále prestižní soutěže družstev juniorů Mattoni Grand Drink 2007 - Karlovy Vary
6.6.2007   Ondřej Krejčí H1B stříbrný certifikát v časově měřené soutěži logických úloh a hlavolamů GENIUS LOGICUS
    Libor Kamenský H2A 1. místo v literární části soutěže EVROPA VE ŠKOLE
    Zuzana Dudychová H2B 3. místo v literární části soutěže EVROPA VE ŠKOLE
25.5.2007   Ronald Winkler H1A 3. místo v kategorii do 15. let a Zvláštní čestné uznání poroty
      v literární soutěži The IMPAC Czech Young Writers Award
18.5.2007   Michal Driml 2A 2. místo v barmanské soutěži Becherovka Cup 2007 - Bruntál
18.5.2007   Marek Reichman H2C 3. místo v barmanské soutěži Becherovka Cup 2007 - Bruntál
17.5.2007   Markéta Mášová H2B 3. místo ve štafetě dvojic v barmanské soutěži Radegast Junior Cup - Havířov
    Marek Řičánek H2A 3. místo ve štafetě dvojic v barmanské soutěži Radegast Junior Cup - Havířov
24.4.2007   Marek Reichman H2C 13. místo v kategorii junior v barmanské soutěži Labský pohár 2007 - Pardubice
18.4.2007   Michal Driml H2A Barmanská soutěž Pohár ředitelky školy - Nový Jičín 
    Marek Reichman H2C  
 duben 2007   Michal Driml H2A 2. místo v barmanské soutěži Brněnský šejkr 2007 - Monin Cup
    Marek Reichman H2C 3. místo v barmanské soutěži Brněnský šejkr 2007 - Monin Cup
 únor 2007   Zdeněk Kysilka 3. místo v Krajském kole Olympiády v německém jazyce
 leden 2007   Zdeněk Kysilka 1. místo v Městském kole Olympiády v německém jazyce
 leden 2007   David Smrčka H3A Barman roku 2006 v kategorii Junior
    Martin Hoffmann H3B Vicebarman roku 2006 v kategorii junior
    Leopold Pecha H4B Barman roku 2006 v kategorii profi s právem účasti na mistrovství světa barmanů 2007 na Tchaiwanu.
 leden 2007   Marek Reichman H2C 1. místo v 8. ročníku kroměřížské juniorské soutěže
    Michal Driml H2A 2. místo v 8. ročníku kroměřížské juniorské soutěže
 leden 2007   Petr Chocholáč H4B účast ve finále manažersko-marketingové soutěže Bussines Point 2007
    Jan Tvrdý H4B  
    Petr Vedra H4B  
 leden 2007   Zdeněk Kysilka H1B 1. místo v městském kole olympiády v německém jazyce
8.12.2006   Martin Hoffmann H3B 1. místo v barmanské soutěži FERNET JUNIOR AURUM - Černý Důl
30.11.2006   Leopold Pecha H4B 1. místo v barmanské soutěži VERPOOTEN CUP - Liberec
22.11.2006   Martin Hoffmann H3B 1. místo v barmanské soutěži FIS junior - Bohumín
8.11.2006   David Smrčka H3A 1. místo v barmanské soutěži Steel Cup junior - Třinec
    Martin Hoffmann H3B 2. místo v barmanské soutěži Steel Cup junior - Třinec
6.11.2006   Marek Řičánek H2A 1. místo v barmanské soutěži Brněnský soudek
    Markéta Mášová H2B 2. místo v barmanské soutěži Brněnský soudek
6.11.2006   Petr Bořecký H3C 1. místo v sommelierské soutěži Mladý sommelier Brno
    Denisa Heikerová H3A 2. místo v sommelierské soutěži Mladý sommelier Brno
20 - 21. 10. 2006   Leopold Pecha H4B 3. místo v kategorii profi - Gastrofestival Ostrava
    David Smrčka H3A 1. místo v kategorii junior - Gastrofestival Ostrava
8.9.2006   Martin Hoffmann 2. místo v družstvech v barmanské soutěži Junior Mattoni grand drink - Klánovice
    David Smrčka 2. místo v družstvech v barmanské soutěži Junior Mattoni grand drink - Klánovice

 

Školní rok 2005/06

27.8.2006   Leopold Pecha 3. místo v barmanské soutěži Mattoni grand drink - Teplice nad Metují
26.5.2006   Martin Hoffmann 2. místo v kategorii junior v barmanské soutěži Soare Cup 2006 - Liberec
    Ivo Cach 1. místo v kategorii profi v barmanské soutěži Soare Cup 2006 - Liberec
19.5.2006   David Smrčka 1. místo v barmanské soutěži Becherovka Cup 2006 - Bruntál
    Martin Hoffmann 2. místo v barmanské soutěži Becherovka Cup 2006 - Bruntál
15.5.2006   Josef Kopřiva 1. místo v krajském kole Středoškolské odborné činnosti
    Kateřina Rudolecká  
    Markéta Tarrova  
10.4.2006   Josef Kopřiva 1. místo v městském kole Středoškolské odborné činnosti
    Kateřina Rudolecká  
    Markéta Tarrova  
10.4.2006   Martin Hoffmann 1. místo v kategorii junior v barmanské soutěži Brněnský šejkr
    Ivo Cach 2. místo v kategorii junior v barmanské soutěži Brněnský šejkr
31.3. - 1.4.2006   Phillip Tihelka 3. místo v celostátní jazykové soutěži hotelových škol - Poděbrady
    Lenka Heřmánková  
21.3.2006   David Smrčka 1. místo v kategorii junior v barmanské soutěži Hanácký pohár - Prostějov
    Martin Hoffmann 2. místo v kategorii junior v barmanské soutěži Hanácký pohár - Prostějov
    Ivo Cach 1. místo v kategorii profi v barmanské soutěži Hanácký pohár - Prostějov
15.3.2006   Martin Hoffmann 3. místo v kategorii junior v barmanské soutěži "O pohár ředitelky školy" - Nový Jičín
    Jan Liška 1. místo v kategorii profi v barmanské soutěži "O pohár ředitelky školy" - Nový Jičín
    Ivo Cach 3. místo v kategorii profi v barmanské soutěži "O pohár ředitelky školy" - Nový Jičín
22.2.2006   Martin Hoffmann 1. místo v barmanské soutěži Ahol Cup - Ostrava


Partneři školy
© 2010 Hotelová škola Brno | webdesign by Peax | Zpět na rozcestník