Odborné soutěže

 

 

Připojujeme se k soutěži „Podnikám s rozumem 2023“

Proč jsme se zapojili?

Finanční gramotnost je důležité téma a studentská soutěž, které se zaměřuje na finance v podnikání, naše studenty připraví na to, co všechno je může po ukončení školy čekat, a to nejen v zaměstnání, ale především pokud si zvolí jít za svým cílem, nastartovat vlastní start-up nebo podnikat na volné noze.

Soutěž je zábavnou formou vzdělá v tématech, které se do školních lavic často nedostanou.

 

Co můžeme vyhrát?

Díky agentuře GetFound.cz, která soutěž pořádá, můžeme získat peníze od partnerů soutěže na vybavení našeho zařízení. Partneři soutěže jsou:

Máme možnost vyhrát 10 000 Kč, tak nám držte palce :).

Stránka soutěže:
 www.podnikamsrozumem.cz

 

 
 

Školní rok 2021/2022

Svačinka roku Rio Mare

21.9.2021 se studenti 2. ročníků zúčastnili soutěže Rio Mare - svačinka roku. Účast byla hojná a elice pestrá. S radostí oznamujeme, že ze 170 přihlášených žáků , 130 receptů , 50 semifinalistů obsadil náš student Radomír Janderka krásné. 9. místo.

 

ŠKOLNÍ ROK 2019/2020

BRNĚNSKÝ SOUDEK A MLADÝ SOMMELIER

V pondělí 21. 10. 2019 se uskutečnil již 23. ročník mezinárodní soutěže Mladý sommelier a Brněnský soudek, opět velmi děkujeme za možnost uskutečnit soutěže v hotelu Orea Voroněž v Brně!
V letošním roce se obou soutěží zúčastnilo 20 studentů ze 6 hotelových škol z celé České republiky i ze Slovenska. Stejně jako v předešlých ročnících i letos někteří studenti soutěžili v obou soutěžích.

Soutěž letos sklidila opravdu veliký ohlas jak u odborných komisí, tak u samotných soutěžících, jsme za to velmi rádi!

Výskledková listina soutěžících k náhledu zde.

Moc děkujeme všem soutěžícím, všem školám a odborným učitelům, kteří své žáky na soutěž připravili a přijeli spolu s nimi do Brna. Těšíme se na setkání s Vámi se všemi opět v příštím roce.

Kompletní zpráva hodnotící celou soutěž k náhledu zde.

ŠKOLNÍ ROK 2018/2019

BRNĚNSKÝ SOUDEK A MLADÝ SOMMELIER

V pondělí 22. 10. 2018 se uskutečnil již 22. ročník mezinárodní soutěže Mladý sommelier a Brněnský soudek, letos v hotelu Orea Voroněž v Brně.
V letošním roce se obou soutěží zúčastnilo 29 studentů v 11 hotelových škol z celé České republiky i ze Slovenska.

Soutěž zaznamenala velký úspěch i pochvalu odborných komisařů, kteří velmi kladně hodnotili znalosti soutěžících, které rok od roku rostou.

Výsledková listina soutěžících k náhledu zde.

Děkujeme všem soutěžícím, všem školám a odborným učitelům, kteří své žáky na soutěž připravili a přijeli spolu s nimi do Brna. Těšíme se znovu na setkání s Vámi se všemi v příštím roce této tolik oblíbené soutěže.