I naše škola přispěla k vytvoření nového českého rekordu!
Společně s iniciativou Ukliďme Česko, projektem Remobil a dalšími partnery se během 14 dnů podařilo vybrat neuvěřitelných 5 343 starých mobilních telefonů určených k ekologické recyklaci. Pod dohledem Agentury Dobrý den z Pelhřimova tak vznikl nový český rekord v počtu odevzdaných mobilů k recyklaci, kterým byl překonán dosavadní rekord z roku 2019 (4 462 kusů).
Děkujeme všem žákům, rodičům i zaměstnancům školy, kteří se do sbírky zapojili a pomohli dobré věci.
