AKREDITACE V PROGRAMU ERASMUS+

Hotelová škola získala akreditaci v projektu Erasmus+ a tím zajistila financování zahraničních stáží pro období 2021 – 2027.

V letošní školním roce proběhnou zahraniční stáže v partnerských organizacích v Německu, Rakousku a Francii.

 

Reflexe našich žákyň:

  • Tereza 

Díky Erasmu jsem poznala způsob vzdělávání rakouských studentů. Také mi přinesl lepší znalost německého jazyka. Měla jsem možnost si vyzkoušet přípravu místních specialit i obsluhu v hotelu. Erasmus mi také dal možnost navštívit památky v okolí Bad Hofgasteinu. Touto návštěvou jsem získala mnoho zkušeností a zážitků.

 

  • Lucie 

Tento pobyt byl pro mě skvělá zkušenost. Líbilo se místo, kde jsme bydlely. Pomohl mi zlepšit se v němčině i angličtině. Zajímavé bylo vidět, jak funguje provoz v hotelu. Líbila se mi praktická výuka ve škole.

 

  • Sára 

Celý pobyt v rámci projektu Erasmus mi dal určitě spoustu nových zkušeností, přátel, hezkých vzpomínek a celkově to byla skvělá příležitost. Seznámila jsem se s rakouskou kulturou, jejich tradicemi a hlavně se studenty školy a personálem hotelu, kteří byli všichni moc milí a ochotní. Ačkoliv byl pobyt chvílemi docela náročný, tak jsem si ho moc užila a ráda bych někdy v budoucnu s Erasmem vyjela znovu.

 

  • Tereza K.

Zlepšila jsem se v německém jazyce. Našla jsem si nové kamarády. Pracovala jsem v krásném prostředí hotelové restaurace. Mohla jsem si vyzkoušet nové věci a obohatila jsem svoji slovní zásobu.