Naši studenti na Erasmu+

 

 yesJak probíhá studium v Belgii? 

Těšíme se dalšími dobrými zprávy od studentů ze studijních pobytů.

Naše studentka Alena zimní semestr 2019/2020 tráví už druhý semestr na studiích v zajímavé zemi Belgii. A díky ní si můžeme prohlédnout video o možnostech studia zahraničních studentů v Belgii, do kterého byla vybraná ze stovek zahraničních studentů, aby se podělila o svou zkušenost: 

 

 

 

yes Dobré zprávy ze studijního pobytu ZS 2019/2020 - Portugalsko

 

Dobrý den paní magistro Vovsová,

zasílám další fotografie, nyní i z jiných míst, než z nádherného Porta. Musím se však přiznat, že ať už jsem byla kdekoliv jinde, Porto bylo stále tím nejkrásnějším městem, jaké jsem kdy viděla. Jednoduše se mi zapsalo do srdce a každým dnem se utvrzuji v tom, že jsem si nemohla vybrat lépe. :-) "

 

 

Veronika Drugová, 2.ročník MHCR, studijní pobyt v Portu, Portugalsko, zimní semestr 2019/2020

 

 

 

yes Erasmus Days 10.10.2019 

Přednáška ochutnej nové země - Jak se studuje v Belgii pro studenty VŠOH a studenty střední Hotelové školy. 

 

 

Fotogalerie z přednášky

 

 

 

yesGalerie fotografií  ERASMUS+ očima studentů VŠOH 

Nejzajímavější fotografie ze studií a cest studentů, kteří vyjeli studovat do zahraničí prostřednictvím programu ERASMUS+ najdete vystaveny  v prostorách školy. Z tak velkého počtu krásných a zajímavých fotografií bylo velmi těžké vybrat jen určitý počet, prootže všechny se na stěny školy nevešly :(. 

Nechte se inspirovat  pro svou cestu za studiemi do zahraničí  pohledem samotných  studentů.

 

 

 

 

yesPozdrav našich studentek z ERASMUS+ z pobytu v Belgii, který nás těší !

Dobrý den!

Píši Vám proto, že chci poděkovat za podporu a rychlou organizaci v Erasmus+ mobilitě! Moc se nám líbí univerzita, lidé, vyučující, ubytování, okolí, prostě všechno! Jsme tak nadšení tím co se děje s námi, že to nejde vyjádřit slovy! Moc Vám děkujeme!!!

Alena Agafonova, únor 2019

Více fotek na FB ERASMUS+ Belgie, Brugge a Brussel

 

yes ERASMUS + Španělsko HUELVA 2018

Hola!

Jsem strašně ráda, že jsem v sobě našla odvahu, vystoupila z komfortní zóny a rozhodla se pro studium v zahraničí. Je to veliká příležitost zkusit žít život jinde a obrovský dar, protože poznáte spoustu skvělých lidí z celého světa a nebojím se říct, že tyto přátelství vydrží i na míle daleko. Pro své studium jsem si vybrala Univerzitu Huelva ve Španělsku a vybrala bych si ji znovu! Není nad čím uvažovat. Děkuji VŠOH a programu Erasmus+ za tuhle možnost. Kristýna Ludková, říjen 2018


 


Partneři školy
© 2010 Hotelová škola Brno | webdesign by Peax | Zpět na rozcestník