Aktuality

28. 03. 2014
Cyklus odborných seminářů

Studenti, akademičtí pracovníci VŠOH, odborná i laická veřejnost je zvána na cyklus odborných seminářů "Výzkum a vývoj v dopravě do praxe" v rámci projektu "Rozvoj aplikačního potenciálu", který se uskuteční 8.4.2014 v kongresové hale hotelu Holiday Inn Brno.

Program odborných seminářů s přihláškou - viz pozvánka

07. 03. 2014
Stáž ve Španělsku

Ve dnech 18. 2. 2014  - 3. 3. 2014, proběhla stáž ve španělském Sant Llorenç d'Hortons, 45 km od Barcelony.

Krátké hodnocení španělské stáže si můžete přečíst ze zprávy od studenta 2. ročníku MHCR Michala Veselského.

03. 03. 2014
Studentský veletrh nových produktů

Dovolujeme si vás pozvat na

Studentský veletrh nových produktů.

Studenti VŠOH zde představí své návrhy na nové produkty z mnoha odvětví, které by vás mohli zaujmout. Ukáží vám, kam až se dají posunout hranice kreativity a technických možností a pootevřou tak dveře do světa fantazie, který se ale zanedlouho může stát skutečností.

Akce se koná ve čtvrtek 13. 3. 2014 od 11:15 do 13:00 hodin, budova školy Bosonožská 9, Brno.

05. 02. 2014
Kariérní poradenství

Studenti VŠOH mohou využít kariérního poradenství a poradenství, které nabízí pomoc i ve složitých životních a studijních situacích. Poradenství zahrnuje také poradenství pro studenty se specifickými vzdělávacími potřebami, které je určeno studentům a uchazečům o studium se zdravotním postižením, zdravotním a sociálním znevýhodněním a všem studentům, kterým jejich nepříznivý zdravotní stav přináší problémy při studiu. 

více informací naleznete zde

31. 01. 2014
Věda v kuchyni

Srdečně zveme zájemce o studium na vysoké škole na čtvrtek 27. 2. 2014 od 9.30 do 14 hodin na akci s názvem "Věda v kuchyni". Akce bude realizována v rámci projektu "Partnerství pro podporu popularizace vědy a výzkumu a transferu technologií v oblasti zemědělství, potravinářství a bioenergetiky". Místo konání – budova VŠOH, Bosonožská 9, školní restaurace.

Do projektu jsou zapojeny výzkumné ústavy, univerzity, společnost Česká hlava, další organizace a školy. V rámci tohoto happeningu budou předvedeny inovace v oblasti nových výrobků a technologií vhodných pro gastronomické aplikace.

doc. Ing. Jan Hrabě, Ph.D.

vedoucí Ústavu gastronomie, hotelnictví a cestovního ruchu

23. 01. 2014
Charter for Higher Education v rámci programu Erasmus+

Vysoká škola obchodní a hotelová získala Charter for Higher Education v rámci programu Erasmus+

Výkonná agentura pro vzdělávání, kulturu a audiovizuální oblast se sídlem v Bruselu udělila Vysoké škole obchodní a hotelové Erasmus Charter for Higher Education v rámci programu Erasmus+..... Celý článek

viz. Erasmus

Vysoká škola obchodní a hotelová

 

   

ghvfgzh

 

Fotogalerie

Vitrtuální prohlídka


Partneři školy
© 2010 Hotelová škola Brno | webdesign by Peax | Zpět na rozcestník